Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/9509
Title: Синергетична концепція природи: методологічний і соціокультурний аспекти. Колективна монографія
Other Titles: Синергетическая концепция природы: методологический и социокультурный аспекты
Authors: Ягодзинский, Сергей Николаевич
Keywords: синергетика
природа
Issue Date: 2006
Publisher: Центр практической философии
Citation: Ягодзінський С.М. Синергетична концепція природи: методологічний і соціокультурний аспекти // Філософія природи: монографія / А.В. Толстоухов, Ю.О. Мєлков, С.М. Ягодзінський та ін. – К.: Видавець ПАРАПАН, 2006. – С. 33-50
Abstract: Розглядаючи коеволюцію як наступну стадію еволюції, як сво-єрідну мета-еволюцію живого і неживого, природного і штучного, досить просто зрозуміти, що вона не є само-причинною, а виступає наслідком усвідомлення природи як системи зі зворотним зв’язком. Це змушує нас аналізувати проблему коеволюції як часткову в кон-тексті становлення принципово нової методологічної бази. Саме тому ми будемо намагатися побудувати модель синергетичної концепції природи, яка буде спрямована на розкриття окремих характерних рис феномена коеволюції людини та природи, філософські засади для осмислення якої були закладені в попередньому підрозділі.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/9509
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри філософіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.