Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44620
Title: Значення фізичного виховання у житті кожної людини
Authors: Шпак, І. М.
Самусь, Д. В.
Keywords: фізичне виховання
фізична культура
здоровий спосіб життя
людина
профілактика захворювань
працездатність
Issue Date: Apr-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Шпак, І. М., Самусь, Д. В. Значення фізичного виховання у житті кожної людини // Політ. Сучасні проблеми науки. Гуманітарні науки: тези доповідей ХХ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених: [у 2-х т.]. – Т. 2 / [ред. кол.: В.М. Ісаєнко та ін.]; Національний авіаційний університет. – К.: НАУ, 2020. – С. 342-344.
Series/Report no.: Фізичне виховання в умовах сучасності;том 2
Abstract: Актуальність роботи полягає у тому, що фізичне виховання було, є і буде досить важливою складовою у розвитку особистості та формуванні здорового способу життя молоді. Багато людей на сьогоднішній день значну увагу приділяють спорту та фізичному вихованню, адже це допомагає їм завжди залишатися у формі, бути здоровими, сповненими енергії та сили, а також варто зазначити, що саме фізичне виховання виробляє у людини велику силу волі, яка згодиться її у повсякденному житті.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44620
Appears in Collections:Наукові роботи студентів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.