Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44033
Title: Модель поведінки військовослужбовців в умовах бойового стресу «Компас»
Authors: Блінов, Олег Анатолійович
Keywords: військовослужбовці
бойові дії
бойовий стрес
модель поведінки
Issue Date: 2020
Publisher: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Citation: Блінов О. А. Модель поведінки військовослужбовців в умовах бойового стресу «Компас» / О.А. Блінов // Військова психологія у вимірах війни і миру: проблеми, досвід, перспективи: матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції «Військова психологія у вимірах війни і миру: проблеми, досвід, перспективи», 3-4 квітня 2020 року. – К.: КНУ імені Тараса Шевченка, 2020. – С. 32-34.
Abstract: У статті показано, що в умовах бойових дій військовослужбовці знаходяться під дією різнобічних стрес-факторів, які загрожують життю людини. У людини в таких умовах є два основні сценарії поведінки для виконання бойових завдань: або покластися на свої первісні інстинкти і максимально зберегти своє життя, або, незважаючи на існуючи загрози, виконувати поставлені бойові завдання. Поведінка людини в умовах бойового стресу має шість типів, які об’єднані в два основні вектори під назвами «На штурм!» і «За життя!».
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44033
Appears in Collections:Матеріали конференцій кафедри соціології та політологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

Admin Tools