Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43325
Title: Етапи українського державотворення: кросс-історичне дослідження.
Other Titles: Stages of Ukrainian state formation: a cross-historical study.
Authors: Троян, Сергій Станіславович
Киридон, Алла Миколаївна
Keywords: Україна
державотворення
історичні етапи розвитку
крос-історичне дослідження
історія
держава
Issue Date: 2019
Publisher: Саміт-книга
Citation: Троян С.С., Киридон А.М., Етапи українського державотворення: кросс-історичне дослідження // Зовнішні справи, 2019, № 6-7, с. 26 – 31.
Abstract: Визначальний вплив на розвиток процесів державотворення в Україні впродовж останніх майже трьох десятиліть справляє реальний хід утвердження та конституювання нашої держави як форми територіально-політичної організації українського народу, що покликана забезпечити йому найкращі умови для економічного, соціального та духовного розвитку. Тож вести мову про реалії нашої незалежності доцільно через призму виокремлення та характеристики головних етапів історичного розвитку і державотворення та сучасного державотворчого процесу в Україні. Інтерпретаційні моделі державотворчих процесів минулого мали вплинути на формування думки про споконвічні прагнення українців до незалежності, але в той же час, як це не парадоксально, репродукування відчутно залежало від впливу реальних масових стереотипів, конструйованих сучасністю (соціальними і політичними потребами суспільства).
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43325
Appears in Collections:Наукові статті викладачів кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студійItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.