Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43167
Title: Забезпечення виконання зобов'язання шляхом укладення договору про встановлення довірчої власності
Authors: Щербина, Б.С.
Keywords: договір
довірча власність
забезпечення
виконання
Issue Date: 28-Feb-2020
Publisher: Національний Авіаційний Університет
Citation: Щербина Б.С. Забезпечення виконання зобов'язання шляхом укладення договору про встановлення довірчої власності. // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: Х Міжнародна науково-практична конференціяї, 28 лютого 2020 р., м.Київ: зб. доп. - К.: НАУ, 2020. - С. 167-169
Abstract: Нещодавні зміни до цивільного законодавства, що були внесені законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» від 20.09.2019 р., ввели в українське правове поле вже відомий вітчизняному цивільному праву інститут довірчої власності в новій ролі – як способу забезпечення зобов’язання. Відповідно до ч. 1 ст. 597-1 Цивільного кодексу України (далі - ЦКУ) за договором про встановлення довірчої власності одна сторона (довірчий засновник) передає майно другій стороні (довірчому власнику) на праві довірчої власності для забезпечення зобов’язання боржника за кредитним договором, договором позики. Як вбачається із самого визначення, новий спосіб забезпечення зобов’язання є подібним до давно відомої та вдосконаленої роками практики іпотеки.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43167
Appears in Collections:Матеріали конференцій кафедри цивільного права і процесуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.