Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42379
Title: Сучасний стан осмислення дефініції "міфопоетика"
Authors: Колісниченко, Анна Віталіївна
Харицька, Світлана Василівна
Keywords: міф
міфопоетика
міфорецепція
міфокритика
міфологія
міфотворення
Issue Date: 2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Колісниченко А. В., Харицька С. В. Сучасний стан осмислення дефініції «міфопоетика» / А. В. Колісниченко, С. В. Харицька // Гуманітарна освіта у технічних вищих навчальних закладах: зб.наук.праць. – №41. – Київ: НАУ, 2020. – С. 85-93.
Abstract: У статті проаналізована специфіка поняття «міфопоетика», сучасні варіанти його потрактування, проілюстровано основні знакові підходи до визначення терміну. Наголошено, що відсутність визначення поняття при його використанні в якості об’єкту аналізу свідчить не лише про недостатність термінології, а й про необхідність уведення у науковий простір дефініції узагальненого характеру, оскільки міфопоетика може бути предметом дослідження як літературознавства, так і лінгвістики, культурології, фольклористики, історіографії, філософії чи психології.
Description: Існуючі різнопланові дослідження проблеми і постійна увага культурологів і літературознавців спонукають до аналітичної рефлексії самого поняття міфопоетики. Термін «міфопоетика» займає особливе місце у літературознавчій теорії, оскільки думки науковців щодо цього поняття діаметрально протилежні.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42379
Appears in Collections:Наукові роботи НПП кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Сучасний стан осмислення дефініції Міфопоетика.pdf541.49 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.