Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41925
Title: Самоорганізаційна здатність правової ідеології українського суспільства: сутність та становлення
Authors: Шапенко, Людмила Олександрівна
Бузун, О.О.
Keywords: правова ідеологія
місцеве самоврядування
українське суспільство
Issue Date: 28-Feb-2020
Publisher: Тернопіль: Вектор
Citation: Шапенко Л.О. Самоорганізаційна здатність правової ідеології українського суспільства: сутність та становлення / Л.О. Шапенко, О.О. Бузун // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: [матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 лютого 2020 р.]. Том 1. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С. 126-128.
Abstract: Самоорганізація населення має різні причини виникнення, що обумовлені як національними, так і релігійними питаннями, що поєднанні із загальнолюдськими цінностями, потребами людей та всього суспільства в цілому. Врегулювання будь-яких із цих компонентів досягається тоді, коли дана самоорганізація впорядкована та структурована. Соціальну самоорганізацію слід розглядати як два види: суспільну та регіональну. Суспільна самоорганізація виникає як спроможність утвердити нормативний соціальний порядок, забезпечити функціонування суспільства в єдності його основних функцій .
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41925
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри теорії та історії держави і праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.