Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41903
Title: Правова ідеологія в умовах трансформації правової системи
Authors: Макеєва, Олена Миколаївна
Мартинова, В.В.
Keywords: правова ідеологія
правова система
Issue Date: 28-Feb-2020
Publisher: Тернопіль: Вектор
Citation: Макеєва О.М. Правова ідеологія в умовах трансформації правової системи / О.М. Макеєва, В.В. Мартинова // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: [матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 лютого 2020 р.]. Том 1. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С. 81-83.
Abstract: Сучасні процеси демократизації суспільного розвитку вимагають виваженого погляду на основні напрямки та складові державотворення України. Правова система України має орієнтуватися на створення демократичних засад розвитку суспільства за найвищими цивілізаційними зразками. Важливу роль у означених процесах відіграє правова ідеологія, яка є не просто формою відображення чинних правових явищ, але й виконує важливу суспільно значиму функцію проектування та спрямування розвитку права і правової системи.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41903
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри теорії та історії держави і праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.