Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41887
Title: Правова ідеологія та її вплив на формування громадянського суспільства
Authors: Калюжний, Ростислав Андрійович
Keywords: правова ідеологія
громадянське суспільство
правова держава
Issue Date: 28-Feb-2020
Publisher: Тернопіль: Вектор
Citation: Калюжний Р.А. Правова ідеологія та її вплив на формування громадянського суспільства / Р.А. Калюжний // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: [матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 лютого 2020 р.]. Том 1. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С. 65-68.
Abstract: За умов розвитку України як демократичної, правової, соціальної, незалежної країни важливого значення набуває дотримання законності і правопорядку, прийняття виважених, поміркованих законодавчих актів, як у стратегічному, орієнтованому на досягнення цілей сенсі, так і в тактичному – реалізації схвалених законів та нормативно-правових актів. Споріднює зазначені види діяльності, узгоджує їх, а по можливості й гармонізує право, його норми, а відтак і сприяє систематизації законодавства правова ідеологія як одна із фундаментальних підвалин буття суспільства, держави, її громадян.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41887
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри теорії та історії держави і праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.