Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41370
Title: Капітальний ремонт автомобільної дороги Одеса-Рені з розробкою заходів з експлуатаційного утримання в зимовий період
Authors: Ваков, Ігор Юрійович
Keywords: дипломна робота
капітальний ремонт
автомобільна дорога
дорожній одяг
утримання
Issue Date: Feb-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Ваков І.Ю. Капітальний ремонт автомобільної дороги Одеса-Рені з розробкою заходів з експлуатаційного утримання в зимовий період. - Дипломна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Автомобільні дороги і аеродроми". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2020. - 151с.
Abstract: В зимовий період на автомобільних дорогах України утворюються сніжно-льодяні відкладення, що значно ускладнює рух та зменшує зчеплення коліс автомобіля з покриттям і єосновною причиною дорожньо-транспортних пригод. Важливим транспортно-експлуатаційним показником, який характеризує споживчі властивості автомобільних доріг, є розрахункова швидкість руху автомобіля відповідно до якої проектуються основні їх елементи і виконується організація дорожнього руху.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 21.01.2020 р. №008/од "Про перевірку кваліфікаційних робіт на академічний плогіат 2019-2020р.р. навчальному році" . - Керівник проекту: доктор технічних наук, професор Першаков Валерій Миколайович
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41370
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортівItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.