Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40986
Title: Злочини проти моральності у сфері розвитку неповнолітніх: питання щодо класифікації
Authors: Семчук, Наталя
Keywords: неповнолітні
громадський порядок
Issue Date: 10-Jul-2010
Publisher: Громадськf організація "Наукова спільнота"
Citation: Семчук Н. Злочини проти моральності у сфері розвитку неповнолітніх: питання щодо класифікації [Електронний ресурс] / Наталя Семчук // Державно-правовий розвиток України в умовах політичних змін. – 2010. – Режим доступу до ресурсу: http://www.lex-line.com.ua/?go=full_article&id=776.
Abstract: Діючий Кримінальний кодекс України не містить самостійного розділу, присвяченого злочинам проти неповнолітніх і кримінально-правові норми, які охороняють їх права та інтереси, розташовані в різних розділах Особливої частини КК України. Хоча ці норми і не зведені в єдиний розділ, але об'єднані безпосереднім об’єктом складу злочину. Багато злочинів проти неповнолітніх за своєю суттю є багатооб’єктними, тому виділення серед всієї сукупності злочинів саме тих, які посягають на права неповнолітніх, потребує детального аналізу багатьох розділів КК України.
Description: Діючий Кримінальний кодекс України не містить самостійного розділу, присвяченого злочинам проти неповнолітніх і кримінально-правові норми, які охороняють їх права та інтереси, розташовані в різних розділах Особливої частини КК України. Хоча ці норми і не зведені в єдиний розділ, але об'єднані безпосереднім об’єктом складу злочину. Багато злочинів проти неповнолітніх за своєю суттю є багатооб’єктними, тому виділення серед всієї сукупності злочинів саме тих, які посягають на права неповнолітніх, потребує детального аналізу багатьох розділів КК України.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40986
Appears in Collections:Матеріали конференцій кафедри кримінального права і процесу

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
конф.docx49.08 kBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.