Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40327
Title: Поняття та ознаки малого підприємництва
Authors: Похиленко, Ірина Сергіївна
Keywords: підприємство
мале підприємство
підприємництво
мале підприємництво
бізнес
суб'єкти господарського права
Issue Date: 1-Jan-2015
Publisher: Сполом
Citation: Похиленко І. С. Поняття та ознаки малого підприємництва / Ірина Сергіївна Похиленко // Сучасні інститути держави та права: актуальні питання теорії та практики / Ірина Сергіївна Похиленко. – Львів: Сполом, 2015. – С. 216–227.
Abstract: Досліджується історія розвитку малого підприємництва, яка умовно поділяється на три етапи. На підставі аналізу положень чинного законодавства, матеріалів судової практики, наукових підходів, зарубіжного досвіду (США, Великобританії, Німеччини, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Киргизської Республіки) робиться висновок, що малі підприємства є одним із суб’єктів малого підприємництва разом із громадянами-підприємцями, а малий бізнес – це не що інше, як діяльність суб’єктів малого підприємництва, тобто термін «бізнес» виступає в ролі зарубіжного аналога терміну «підприємництво». Тому, законодавцю пропонується внести відповідні зміни до чинного законодавства, замінивши іноземний термін «бізнес» вітчизняним «підприємництво» і використовувати останній у своїй законодавчій діяльності.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40327
ISBN: 978-966-919-129-8
Appears in Collections:Наукові статті кафедри господарського, повітряного та космічного права

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Похиленко_Поняття та ознаки малого підприємництва.pdfПохиленко І. С. Поняття та ознаки малого підприємництва / Ірина Сергіївна Похиленко // Сучасні інститути держави та права: актуальні питання теорії та практики / Ірина Сергіївна Похиленко. – Львів: Сполом, 2015. – С. 216–227.1.09 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.