Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40293
Title: Особливості створення та діяльності юридичних осіб за чинним законодавством України
Authors: Слободська, І.А.
Буцька, Т.В.
Keywords: юридична особа
цивільне законодавство
Issue Date: 15-Sep-2019
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Слободська І. А. Особливості створення та діяльності юридичних осіб за чинним законодавством України / І. А. Слободська, Т. В. Буцька. // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. – 2019. – №1. – С. 147–153.
Series/Report no.: Юридичний вісник. Повітряне і космічне право;1 (50)
Abstract: Мета: провести аналіз національного законодавства щодо особливостей створення юридичної особи, розглянути проблемні питання реєстрації та утворення юридичної особи на сучасному етапі в контексті адаптації законодавства щодо юридичних осіб до міжнародних стандартів. Методи дослідження: використання діалектичного методу пізнання дозволило концентрувати накопичені наукові знання та практику застосування законодавства щодо правових засад створення юридичної особи. Результати: досліджено питання реєстрації юридичних осіб, основних проблем їх фукціонування. Зроблено висновок про те, що виникнення юридичної особи повинно відповідати встановленим чинним законодавством правилам, а прийняті нові законодавчі зміни відповідають тенденціям по вдосконаленню законодавства щодо юридичних осіб. Обговорення: законодавство стосовно юридичних осіб, зміни, а саме прийняття нового Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який має на меті привести у відповідність законодавство, що регулює діяльність ТОВ та ТДВ до європейських норм.
Description: Інститут юридичних осіб є базовим суб’єктом не лише цивільного, але і господарського, фінансового та інших галузей права. Важливо відзначити, що у випадку вчинення право- порушень юридична особа є суб’єктом адміністративного права. Така універсальність юридичної особи пояснюється тим, що завдяки конструкції юридичних осіб господарюючі суб’єкти беруть участь у правовідносинах та здійснюють відповідні фукції держави в економічній сфері життєдіяльності суспільства.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40293
Appears in Collections:Наукові статті кафедри господарського, повітряного та космічного права

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
23.pdfСлободська І. А. Особливості створення та діяльності юридичних осіб за чинним законодавством України / І. А. Слободська, Т. В. Буцька. // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. – 2019. – №1. – С. 147–153.361.57 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.