Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40273
Title: Розвиток авіакосмічної промисловості України
Authors: Жмур, Наталія Володимирівна
Keywords: авіаційна та космічна промисловість
машинобудування
літаки
авіаційна галузь
Issue Date: 1-Jul-2019
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Жмур Н. В. Розвиток авіакосмічної промисловості України / Наталія Володимирівна Жмур. // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. – 2019. – №2. – С. 24–30.
Series/Report no.: Юридичний вісник. Повітряне і космічне право;2 (51), 2019
Abstract: Авіаційна та космічна промисловості в силу їх високотехнологічностей та високого рівня технічних вимог тісно пов'язані. Виробниче обладнання авіаційно-космічної промисловості відповідає складності її про- дукції. У них широко застосовуються і новітні верстати, і ручна праця майстрів. Багатьом вуз- лам ракет і взагалі космічної техніки, необхідна прецизійна обробка, вони повинні функціонува- ти навіть більш надійно, ніж авіаційні вироби;виробничі площі таких підприємств схожі скоріше на лабораторії, ніж на заводські цехи.Навпаки, виробництва особистих літаків досі притаманні ті ж способи роботи з листовим металом, що застосовувалися в літакобудуванні 1930-х років. Науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи передують випуску всіх нових типів продукції авіаційно-космічної про мисловості, крім малих літаків цивільної авіації (їх виробництво часто запозичує результати вишукувань з інших областей техніки)
Description: Мета: визначити передумови та перспективи розвитку авіакосмічної промисловості України. Методи дослідження: у роботі застосовувались загальнонаукові та спеціальні методи. Результати: досліджено та проаналізовано розвиток авіакосмічної промисловості. Оцінка рівня фінансування та визначення можливих шляхів вдосконалення підходів до забезпечення ефективного фінансування підприємств авіакосмічної галузі України. Обговорення: перспективи розвитку авіаційної та космічної промисловості, вдосконалення фінансування підприємств.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40273
Appears in Collections:Наукові статті кафедри господарського, повітряного та космічного права

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
5.pdfЖмур Н. В. Розвиток авіакосмічної промисловості України / Наталія Володимирівна Жмур. // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. – 2019. – №2. – С. 24–30.366.69 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.