Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35291
Title: ККР_Міжнародний інвестиційний менеджмент8
Authors: Корж, Марина Володимирівна
Полоус, Ольга Вікторівна
Keywords: ККР_Міжнародний інвестиційний менеджмент
Issue Date: 2016
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: Комплексні контрольні роботи рецензовані випусковою кафедрою міжнародної економіки напряму підготовки 6.030503 «Міжнародна економіка» спеціальності 8.03050301 «Міжнародна економіка»
Description: Розроблений пакет комплексних контрольних робіт з дисципліни «Міжнародний інвестиційний менеджмент» складено у відповідності до навчальної програми з дисципліни, містить 30 варіантів практично рівнозначних за складністю робіт та дозволяє перевірити весь комплекс знань та умінь, які вимагає навчальна програма курсу. Кожний варіант складається з трьох завдань, які в повній мірі визначають рівень підготовки. Аналіз питань свідчить про те, що вони відповідають вимогам до ККР. Критерії оцінки виконання завдань поєднано з методичним обґрунтуванням. У цілому контрольні комплексні роботи розроблені на достатньому методичному рівні і відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України. Представлений пакет ККР може бути рекомендований для перевірки знань та сформованих навичок з дисципліни «Міжнародний інвестиційний менеджмент» у студентів напряму підготовки 6.030503 «Міжнародна економіка» спеціальності 8.03050301 «Міжнародна економіка».
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35291
Appears in Collections:Комплексні контрольні роботи з дисциплін кафедри економіки повітряного транспорту

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ККР_Міжнародний інвестиційний менеджмент8.docxККР_Міжнародний інвестиційний менеджмент1.72 MBMicrosoft Word XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.