Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/30575
Title: Використання інформації про переваги на парето-оптимальній області критеріїв для вирішенні проблеми її звуження.
Other Titles: Сучасні напрями розвитку інформаційно-комунікаційніх технологій та засобів управління Матеріали другої міжнародної науково-технічної конференції
Authors: Куклінський, Максим Володимирович
Зіатдінов О.Ю.
Keywords: Парето-оптимальна область, технічні системи, критеріальні функції, альтернатива побудови, оптимальні значення.
Issue Date: 15-Dec-2011
Publisher: ДП «ХНДІ ТМ»,ДП «ЦНДІ НіУ»,КДАВТ, 2011
Citation: Складність прийняття рішення під ча вибору найкращих альтернатив побудови досліджуваної технічної системи пов’язана, передусім, з великим обсягом інформації про неї, а також великою кількість суперечливих критеріїв цієї системи. Тому у більшості задач, коли йдеться про багато критеріїв, а також про велику кількість вибраних оптимальних значень, рано чи пізно постає питання про важливість тго або іншого критерію і про переваго того або іншого значення. У доповіді з використанням квадратичної апроксимації критеріальних функцій представлено метод парето-оптимальної області варіантів побудови складної авіаційної системи, а також на підставі інформації про відносну важливість критеріїв показано спосіб звуження цієї області.
Abstract: Складність прийняття рішення під ча вибору найкращих альтернатив побудови досліджуваної технічної системи пов’язана, передусім, з великим обсягом інформації про неї, а також великою кількість суперечливих критеріїв цієї системи. Тому у більшості задач, коли йдеться про багато критеріїв, а також про велику кількість вибраних оптимальних значень, рано чи пізно постає питання про важливість тго або іншого критерію і про переваго того або іншого значення. У доповіді з використанням квадратичної апроксимації критеріальних функцій представлено метод парето-оптимальної області варіантів побудови складної авіаційної системи, а також на підставі інформації про відносну важливість критеріїв показано спосіб звуження цієї області.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/30575
Appears in Collections:Матеріали конференцій кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2011 Конф.15-16 грудня.PDFДоповідь4.19 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.