Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/29886
Title: Фізичне виховання європейської студентської молоді.
Authors: Фотинюк, Володимир Григорович
Keywords: фізичне виховання
європейський освітній простір
навчальний процес.
Issue Date: 16-Jun-2017
Publisher: Національний авіаційний університете, 2017
Citation: Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: Матеріали XII міжнародної науково-методичної конференції. За заг. ред. І.І Вржеснєвського. – К.: НАУ, 2017. – С. 111.
Abstract: На сучасному етапі в Україні відбувається становлення нової системи освіти, яка має бути орієнтована на входження у світовий освітній простір. Цей процес супроводжується суттєвими змінами у педагогічній теорії та практиці навчально-виховного процесу. Особливе місце в українській освіті займає блок гуманітарних наук, до складу якого належать також і навчальна дисципліна «Фізичне виховання». На сучасному етапі розвитку спостерігається дуже небезпечна тенденція, яка утворила велику прірву у фізичному вихованні (де відбувається занепад, зниження рівня підготовленості студентської молоді, погіршення стану їхнього здоров’я). Однією з причин занепаду фізичного виховання є зниження мотиваційної складової. Інтерес до занять з фізичного виховання значно знизився у зв’язку з порушенням системності навчального процесу, недосконалого змісту програмних вимог відповідно до проблем повсякденного динамічного життя. Таким чином, потрібно переорієнтувати ставлення до фізичного виховання, щоб проблема здоров’я, дотримання здорового способу життя молодого покоління розглядалася як пріоритетний напрямок розвитку системи освіти.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/29886
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Фізичне виховання европейської....pdf318.34 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.