Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/22130
Title: Модифікований метод розв’язання систем лінійних рівнянь для синтезу закону керування літаком з використанням непрямокутних та нерегулярних сіток
Authors: Глазок, Олексій Михайлович
Глазок О.М.
Глазок, Алексей Михайлович
Глазок А.М.
Glazok O.M.
Keywords: лінійні алгебраїчні рівняння
непрямокутна сітка
швидкість збіжності
Issue Date: Apr-2011
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Глазок О.М. Модифікований метод розв’язання систем лінійних рівнянь для синтезу закону керування літаком з використанням непрямокутних та нерегулярних сіток /О.М.Глазок. //Проблеми інформатизації та управління: зб. наук. праць. – К.: НАУ, 2011. – Вип. 1 (33). – С. 53-56.
Abstract: Розглядається можливість застосування методу розв’язання систем лінійних алгебраїчних рівнянь до задач синтезу регуляторів для керування літальним апаратом з використанням сітки непрямокутної конфігурації. На прикладі модельної гідродинамічної задачі порівнюються швидкості збіжності процесу розв’язку за різних умов організації розрахунків.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/22130
ISSN: 2073-4751
Appears in Collections:Наукові статті кафедри КСУ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2011_PIU__Modif_metod__9168-23324-1-SM.pdfСтаття210.31 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.