Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19631
Title: Методичні аспекти вивчення теоретичного матеріалу з фізики в процесі підготовки до вступу у ВНЗ з позиції гуманізації освіти
Other Titles: Методические аспекты изучения теоретического материала по физике в процессе подготовки к поступлению в ВУЗ с позиции гуманизации образования
Authors: Свентицька, Валентина Андріївна
Свентицкая, Валентина Андреевна
Keywords: Гуманізація освіти, вивчення фізики, підготовка до вступу у ВНЗ.
Гуманизация образования, изучение физики, подготовка к поступлению в ВУЗ.
Issue Date: 20-Apr-2012
Publisher: Національний авіаційний університет, м. Київ, Україна
Citation: Методичні аспекти вивчення теоретичного матеріалу з фізики в процесі підготовки до вступу у ВНЗ з позиції гуманізації освіти / В. А. Свентицька // Методичні аспекти підготовки абітурієнтів до вступу у ВНЗ : VII Міжрегіонал. семінар, 20 квіт. 2012 р., м. Київ, НАУ : матер. семінару. – К. : НАУ, 2012. – С.74–83.
Abstract: У статті розглядаються питання підвищення якості викладання фізики з урахуванням гуманістичного потенціалу цього предмету.
В статье рассматриваются вопросы повышения качества преподавания физики с учетом гуманистического потенциала этого предмета.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19631
Appears in Collections:Матеріали конференцій (семінарів), тези доповідей БСДItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.