Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18297
Title: Виникнення інститутів біржової торгівлі в Україні
Authors: Малишко, Володимир Миколайович
Присяжнюк, І.О.
Keywords: Біржа
біржова торгівля
Issue Date: 2014
Citation: Малишко В.М., Присяжнюк І.О. Виникнення інститутів біржової торгівлі в Україні // Наукові праці Національного авіаційного університету. Серія Юридичний вісник «Повітряне і космічне право». – К.: НАУ, 2014. – № 1(30). – С. 116-121
Abstract: Ефективна діяльність сучасного ринку прямо залежить від середовища, у якому воно знаходить- ся. Одним з основних факторів, що забезпечує розвиток ринкових відносин, є розвиток інститутів біржової торгівлі. Тому, стаття присвячена історії створення національного біржового ринку. За своїм покликанням та багатовіковою історією біржа була і є одним із світових стовпів, на яких ба- зується цивілізоване ринкове господарство. У країнах Заходу біржа зайняла провідне місце серед інших економічних інститутів, довівши свою суспільну значущість. В Україні, як і в деяких інших постсоціалістичних країнах, місце біржі досі є невизначеним.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18297
Appears in Collections:Наукові статті кафедри господарського, повітряного та космічного праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.