Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10748
Title: Аеробіка як складова вдосконалення процесу фізичної підготовки майбутніх пілотів НАУ
Authors: Єременко, Валентина Григоріївна
Орленко, Наталія Анатоліївна
Хачатрян, Вікторія Вікторівна
Keywords: аеробіка
фізична підготовка
майбутній пілот
професійно-прикладна фізична підготовка
Issue Date: 22-Sep-2011
Publisher: "Наука і техніка"
Citation: Фізичне вдосконалення студентської молоді: стратегія та інноваційні технології: моногр.за матеріалами міжнар.симп., О., 22-23 вер.2011 р./під заг.ред.проф.Р.Т.Раєвського. - О.: Наука і техніка, 2011. - 544 с.
Abstract: Сучасні вимоги до професійної діяльності льотчика вимагають від системи професійної освіти добре підготовленого, кваліфікованого, фізично здорового фахівця ХХІ століття, який володіє знаннями, вміннями і навичками не тільки у відповідній галузі виробництва, але й у сфері техніки й технологій майбутнього дня. На перше місце виходять уміння використовувати отримані знання в умовах виробництва, що швидко оновлюється, прагнення постійно вдосконалюватися у своїй професії. Від сучасного працівника вимагається активна участь у докорінному поліпшенні її продуктивності й якості. Однак, незважаючи на інтенсивний науковий супровід і впровадження результатів досліджень у практику експлуатації повітряних судів, проблема професійної підготовки майбутніх пілотів усе гостріше заявляє про своє існування, що вимагає постійного пошуку та впровадження інноваційних форм і методів підготовки студентів, яка б адекватна відображала складність і специфіку льотної праці на засадах вивчення й упровадження прогресивних технологій, які використовуються в національній та професійній освіти взагалі.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10748
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.