Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/10389
Title: Математичне моделювання процесу абразивного зносу поверхонь матеріалів з урахуванням деформації
Authors: Давидов, Олександр Сергійович
Вишневський, Олег Анатолійович
Issue Date: 2005
Publisher: К: НАУ
Abstract: Наведено математичні моделі залежності об’ємного зносу і зносу за масою поверхонь матеріалів, а також площі прилягання гумового ролика та зразка від розмірів деформованого ролика, лінійного зносу, зернистості абразивних частинок сферичної форми і величини деформації. Виконано порівняльну оцінку роботи моделей у першому та другому наближеннях з експериментальними залежностями.
Description: Давидов О.С. Математичне моделювання процесу абразивного зносу поверхонь матеріалів з урахуванням деформації / Вісник НАУ.- 2005.-№3. – С. 99–103.
URI: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/10389
ISSN: 1813-1166
Appears in Collections:Наукові статті кафедри вищої математики ФТТ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
1202-4207-1-SM.pdf214.48 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.