Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/10387
Title: Нелінійне математичне моделювання процесу абразивного зносу поверхонь матеріалів
Authors: Давидов, Олександр Сергійович
Вишневський, Олег Анатолійович
Issue Date: 2005
Publisher: К: НАУ
Abstract: Наведено математичні моделі залежності об’ємного та вагового зносу поверхонь матеріалів, а також площі прилягання гумового ролика та зразка від розмірів деформованого ролика, лінійного зносу та зернистості абразивних частинок. Показано роботу моделей у граничних умовах. Дано порівняльну оцінку роботи моделей першого і другого наближення.
Description: Давидов О.С. Нелінійне математичне моделювання процесу абразивного зносу поверхонь матеріалів / Вісник НАУ. -2005. – № 1 – С. 101–104.
URI: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/10387
ISSN: 1813-1166
Appears in Collections:Наукові статті кафедри вищої математики ФТТ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
1111-9770-1-PB.pdf196.87 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.