Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/9776
Назва: Методичні вказівки до виконання курсової роботи із дисципліни «Методологія проектування архітектурного середовища». Для студентів напрямку 1201 «Архітектура»
Автори: Болотов Григорій Іванович
Болотов Григорий Иванович
Bolotov Grigoriy
Шутько Олександр Платонович
Васильченко Валентина Ыванывна
Ключові слова: курсова робота
методичні основи формування архітектурного середовища
архітектурно-ландшафтний об’єкт
Дата публікації: 2008
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Методологія проектування архітектурного середовища: методичні вказівки до виконання курсової роботи / уклад.: Г. І.Болотов, О. П. Шутько, В. І. Васильченко. - К.: Вид-во НАУ-друк, 2009. - 32 с.
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації містять принципи та прийоми проектування архітектурного середовища, що грунтуються на візуальній взаємодії просторових компонентів, які утворюють це середовище за законами цілісності, гармонійної єдності та естетичної виразності. Для студентів спеціальності 7/8.120100 «Дизайн архітектурного середовища»
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/9776
Розташовується у зібраннях:Навчальні видання кафедри містобудуванняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.