Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56965
Title: Сучасна військова журналістика: український та зарубіжний досвід
Authors: Павліченко, Юлія Василівна
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
військова журналістика
військові кореспонденти
ЗМІ
Issue Date: Nov-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Павліченко Ю. В. Сучасна військова журналістика: український та зарубіжний досвід. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2022. - 148с.
Abstract: З анексією Криму та початком АТО на Сході України, стало зрозуміло, що журналістам незвично та складно працювати у зоні бойових дій, немає досвіду, необхідних знань, тільки велике бажання повідомляти суспільству правдиву інформацію, що насправді коїться на окупованих територіях Донецької і Луганської областях. До початку повномасштабного вторгнення російськими військами на територію України, військові журналісти вже набрались досвіду і стали впевненіше та професійніше виконувати свою роботу. Суб’єктивність військової журналістики як окремого інформаційного жанру, який наразі є перспективним, корисним і дуже потрібним, так як з кінця лютого цього року, наша громадськість потерпає від зброї ворога, країни-агресора Росії та її союзнвків, такі як Білорусія, Чечня, Іран.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи д-р філол. наук, професор кафедри журналістики Шульгіна Валентина Іванівна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56965
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Магістерська_Павліченко Ю.В.pdfкваліфікаційна робота1.19 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.