Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56191
Title: Фізичне виховання студентів НАУ в умовах пандемії
Authors: Скидан, Інна Володимирівна
Орленко, Наталія Анатоліївна
Гейченко, Світлана Петрівна
Keywords: фізичне виховання
студенти
пандемія
карантинні заходи
освітній процес
заклади вищої освіти
Issue Date: 17-Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Скидан І.В., Орленко Н.А., Гейченко С.П. Фізичне виховання студентів НАУ в умовах пандемії // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: тези доповідей XVI Міжнародної науково-методичної конференції. - Національний авіаційний університет. – Київ, 2021. - С. 129 - 131.
Abstract: Як відомо, в цілому світі панує пандемія, тому у більшості студентів знайшовся час на їхні хобі, відпочинок з родиною , або почали займатися спортом, який так довго відкладали у ящик. Одна з найбільших компаній з відстеження фітнес-діяльності у світі, Strava, проаналізувала, як вплинули локдауни й пандемія загалом на заняття людей спортом. Звісно, ці дані не є репрезентативними для всього світу, але їх, доволі сміливо, можна екстраполювати для розуміння загальної тенденції принаймні в "розвиненому" світі, та й в Україні також, враховуючи, що у нас такого суворого локдауну, як в Іспанії чи Італії, все ж не було. Якщо, в романських країнах люди сиділи вдома, тоді як в англо-саксонських скористалися локдауном, щоб наодинці займатися спортом. Найбільше виросла активність британців, також у країнах, де більше забороняли виходити надвір навіть наодинці, різко зросла кількість активності вдома.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/56191
Appears in Collections:XVI Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2021)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.