Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55973
Назва: Особистісні ресурси танцювальних пар у психологічному супроводі підготовки спортсменів
Автори: Маргосліп, Д.О.
Гринь, О.Р.
Ключові слова: психологічний супровід
спортсмени
особистість
психічна стійкість
самореалізація
навчально-спортивна діяльність
танцювальний спорт
Дата публікації: 17-чер-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Маргосліп Д.О., Гринь О.Р. Особистісні ресурси танцювальних пар у психологічному супроводі підготовки спортсменів // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: тези доповідей XVI Міжнародної науково-методичної конференції. - Національний авіаційний університет. – Київ, 2021. - С. 106 - 109.
Короткий огляд (реферат): Специфіка конкретних видів спорту пред'являє певні вимоги до психофізіологічних і психологічних властивостей і якостей спортсмена. Недостатня психолого-педагогічна підготовленість є однією з основних причин невдалих виступів спортсменів високої кваліфікації в екстремальних умовах змагань. Сучасні складно координаційні види спорту характеризуються складністю змагальних програм з обов'язковою присутністю елементів, що містять ризики їх невиконання. Спортсменам в умовах жорсткої змагальної конкуренції необхідно проявляти емоційну виразність і зберігати психічну стійкість. В той же час, знання особистості спортсмена дозволяє вибирати педагогічні та психологічні методи впливу і є необхідною передумовою для вдосконалення методів управління і керівництва спортсменами в різних видах спортивної діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55973
Розташовується у зібраннях:XVI Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2021)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.