Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55965
Title: Зв'язок самоставлення з копінг-стратегіями у поведінці підлітків
Authors: Слинько, Дар’я Вікторівна
Keywords: дипломна робота
самоставлення
копінг – стратегії
я - концепція
підлітки
Issue Date: Jun-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Слинько Д.В. Зв'язок самоставлення з копінг-стратегіями у поведінці підлітків. – Кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня бакалавра спеціальності «Психологія». – Національний авіаційний університет. – Київ, 2022. – 51 с.
Abstract: Метою роботи було встановити зв’язок самоставлення з копінг-стратегіями у поведінці підлітків. Позитивне самоставлення сприяють вибору активних, просоціальних копінгів, які дозволяють краще адаптуватися в соціумі. І навпаки, низький рівень самоставлення підштовхують до втечі та уникнення існуючих проблем, що може призводити до ускладнення ситуації та ескалації конфліктів. Матеріали кваліфікаційної роботи рекомендовано використовувати при встановленні рівню сформованості психологічної структури самоставлення в підлітковому віці, також рекомендується використовувати результати для того щоб визначити психологічний рівень готовності вступу до соціального контакту . Результати емпіричного дослідження можуть бути використані психологом навчального закладу для розробки тренінгових програм для підлітків
Description: Дипломна робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од «Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозитарії університету». Дипломна робота випускника освітнього ступеня «Бакалавр», галузь знань: 05 "Соціальні та поведінкові науки", спеціальність 053 «Психологія», освітньо-професійна програма «Психологія». Керівник проекту: старший викладач кафедри авіаційної психології ФЛСК НАУ Гірчук Олеся Василівна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55965
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри авіаційної психології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Слинько Д.В.pdfДипломна робота з пояснювальною запискою651.09 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.