Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55943
Назва: Адаптивне фізичне виховання для людей з ослабленим здоров’ям
Автори: Гарнусова, Вікторія Вікторівна
Ракитіна, Тетяна Іванівна
Оргєєва, Світлана Володимирівна
Ключові слова: фізичне виховання
здоров'я
адаптивна фізична культура
реабілітація
адаптивний спорт
соціальна діяльність
Дата публікації: 17-чер-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Гарнусова В.В., Ракитіна Т.І., Оргєєва С.В. Адаптивне фізичне виховання для людей з ослабленим здоров’ям // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: тези доповідей XVI Міжнародної науково-методичної конференції. - Національний авіаційний університет. – Київ, 2021. - С. 53 - 58.
Короткий огляд (реферат): Фізичне виховання для людей з ослабленим здоров’ям, а саме адаптивна фізична культура (АФК) – це соціальний феномен, головною метою якого є не тільки їх лікування за допомогою фізичних вправ і фізіотерапевтичних процедур, а і соціалізація людей з обмеженими фізичними можливостями. АФК – новий напрям у вітчизняній системі освіти і науки, що вивчає аспекти фізичного виховання людей, які у результаті захворювань або травм, мають різні стійкі порушення життєвоважливих функцій організму і пов'язаних з ними обмежень фізичних можливостей. Цей напрям, за допомогою засобів й методів фізичної виховання допомагає адаптувати людей до фізичних і соціальних умов оточуючого середовища. Основна мета адаптивного фізичного виховання – формування і розвиток рухової активності, фізичних і психологічних здібностей, що забезпечують пристосовування особи які мають функціональні обмеження до свого стану здоров'я, навколишнього середовища, суспільства і різних видів діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55943
Розташовується у зібраннях:XVI Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2021)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
АДАПТИВНЕ ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОСЛАБЛЕНИМ ЗДОРОВ’ЯМ.pdf396.91 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.