Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55932
Title: Створення відповідного емоційного фону за допомогою вправ з комплексу берек (квач) у тренувальному занятті з футболу
Authors: Дейнеко, Ігор Володимирович
Лукашова, Інна Володимирівна
Бойченко, Сергій Володимирович
Keywords: емоційний фон
комплекс берек
футбол
тренувальне заняття
студенти ЗВО
гра
Issue Date: 16-Jun-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Дейнеко І.В. Створення відповідного емоційного фону за допомогою вправ з комплексу берек (квач) у тренувальному занятті з футболу / І.В. Лукашова, С.В. Бойченко // Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: тези доповідей XVII Міжнародної науково-методичної конференції. - Національний авіаційний університет. – Київ, 2022. - С. 42 - 45.
Abstract: Підготовча частина тренувального заняття дуже часто сприймається багатьма тренерами здебільше, як щось другорядне. Більшість тренерів ретельно готують основну частину, забуваючи про важливість, яку може і повинна нести підготовча частина навчання. Одним із тренувальних заходів, який надзвичайно популярний, особливо в наймолодших вікових групах, є гра берек (квач). Вона останнім часом набула різновиду, та підвищує емоційну складову на початку тренувального заняття.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55932
Appears in Collections:XVII Міжнародна науково-методична конференція Фізичне виховання у контексті сучасної освіти (2022)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.