Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55460
Title: Макет навчального видання Книга для позакласного читання англійською мовою. 2 клас
Authors: Кондратенко, Марія Віталіївна
Keywords: кваліфікаційна робота
навчальний посібник
електронне видання
читання
відомості
обробка
бакалавр
тисення
дипломна робота
Issue Date: Jun-2022
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Кондратенко М.В. Макет навчального видання «Книга для позакласного читання англійською мовою. 2 клас» - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня бакалавр спеціальності 186 "Видавництво та поліграфія". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2022. – 67 с.
Abstract: Незважаючи на те що сучасні школи поступово переходять на цілком мультимедійні стандартні освіти, тенденції останніх років та аналіз ринку навчальних видань дозволяють стверджувати, що друковане видання ще не скоро покине свою нішу. Звісно сучасній навчальній книзі доводиться адаптуватися під умови, які диктує час. Розробка якісної учбової літератури є одним з напрямків модернізації освіти в цілому. Якісне навчальне видання повинно виконувати свої первинні функції– формувати в учнів розуміння навколишнього світу, розширювати зміст освіти, готувати учнів до самостійного вирішення широкого кругу проблем. Але на ряду з цим, начальна книга повинна виховувати в дітей естетичний смак та правильний світогляд. Формування нового покоління навчальних видань є необхідною умовою для успішної модернізації освіти, збільшення рівня її якості, доступності та ефективності. Новий підхід до співвідношення цілей та змісту загальної освіти призводить до висновку про необхідність зробити шкільну освіту більш різнобічною та практичною. У сучасному глобалізованому світі значення мовних дисциплін з кожним днем зростає. А тому, відповідно, збільшується потреба у якісних підручниках та посібниках, які сприяють вивченню даних дисциплін. Виходячи із вищезазначених факторів, можна стверджувати, що розробка видання – посібника з англійської мови для учнів другого класу є актуальним питанням на теперішній час та у майбутній перспективі.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи: к.тех.н., доцент кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Гальченко Світлана Миколаївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/55460
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних мультимедійних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_2022_186_Кондратенко М.В.pdfКваліфікаційна робота ОС Бакалавр4.54 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.