Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53847
Title: Тренди цифровізації
Authors: Ридкіна, Анастасія Вячеславівна
Keywords: цифровізація
інформаційно-комунікаційні технології
цифрова економіка
глобалізація
Issue Date: 21-Oct-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Ридкіна А.В. Тренди цифровізації // Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення». 21 жовтня 2021 р. Том 1. К.: НАУ, 2021. C. 89-90
Abstract: В даний час цифрова економіка вносить істотний внесок в розвиток як світової економіки, так і економік різних країн, будучи одним з пріоритетних напрямків їх розвитку. Відповідно, актуальне завдання з виявлення тенденцій її розвитку, які будуть визначати глобальні тренди в майбутньому. У зв'язку з цим зроблено спробу встановлення цих тенденцій на основі дослідження наукометричних баз даних.
Description: 1. Левчук І. Сила цифрової економіки. Тренди цифровізації. 2021.URL: https://huawei.ru/insights/sila-tsifrovoy-ekonomiki-trendy-tsifrovizatsii/ 2. Дудін М.Н., Шкодінскій С.В., Продченко І.А. Цифровизация економіки і глобальні тренди на ринку праці як фактори економічного суверенітету країни.Економіка праці. 2021. - Том 8. № 7. С. 663-682. 3. Бабкін А.В., Алексєєва Н.С. Тенденції розвитку цифрової економіки на основі дослідження наукометричних баз даних. Економіка та управління. 2019, (6): 16-25.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53847
Appears in Collections:Глобалізаційні тренди цифрової трансформації економіки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
90-91.pdf590.62 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.