Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53843
Назва: Роль психологічного складника у взаємодії журналіста й аудиторії
Автори: Стешенко, Данило Віталійович
Ключові слова: кваліфікаційна робота
дипломна робота
масова комунікація
інформаційне суспільство
маніпуляція
медіаінфлюенсери
Дата публікації: гру-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Стешенко Д. В. Роль психологічного складника у взаємодії журналіста й аудиторії. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 80с.
Короткий огляд (реферат): Вплив засобів масової інформації на свідомість людини важко переоцінити. Медіа відіграють ключову роль у формуванні картини світу індивіда і в багатьох аспектах контролюють життєдіяльність соціуму. Якщо припустити прагнення засобів масової комунікації до абсолютно об'єктивного інформування аудиторії, то навіть структурні особливості процесу комунікації та сприйняття медіаповідомлень неминуче спричиняють цілу низку ефектів на свідомість аудиторії. Людина часто не здатна самостійно перевірити правдивість певної інформації, що отримується через медіа. Через це свідомість сучасної людини наповнюється стереотипами, шаблонами поведінки, психологічними установками і цінностями, що сприймаються як свої власні. За допомогою вибору тем, змісту та форми подачі інформації мас-медіа фактично пропонують аудиторії таку інтерпретацію елементів реальності, яка ніколи повністю не відображає дійсний стан речей.
Опис: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи д-р філол. наук, професор кафедри журналістики Шульгіна Валентина Іванівна.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53843
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Дипломна робота _Стешенко.pdf1.26 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.