Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53843
Title: Роль психологічного складника у взаємодії журналіста й аудиторії
Authors: Стешенко, Данило Віталійович
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
масова комунікація
інформаційне суспільство
маніпуляція
медіаінфлюенсери
Issue Date: Dec-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Стешенко Д. В. Роль психологічного складника у взаємодії журналіста й аудиторії. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 80с.
Abstract: Вплив засобів масової інформації на свідомість людини важко переоцінити. Медіа відіграють ключову роль у формуванні картини світу індивіда і в багатьох аспектах контролюють життєдіяльність соціуму. Якщо припустити прагнення засобів масової комунікації до абсолютно об'єктивного інформування аудиторії, то навіть структурні особливості процесу комунікації та сприйняття медіаповідомлень неминуче спричиняють цілу низку ефектів на свідомість аудиторії. Людина часто не здатна самостійно перевірити правдивість певної інформації, що отримується через медіа. Через це свідомість сучасної людини наповнюється стереотипами, шаблонами поведінки, психологічними установками і цінностями, що сприймаються як свої власні. За допомогою вибору тем, змісту та форми подачі інформації мас-медіа фактично пропонують аудиторії таку інтерпретацію елементів реальності, яка ніколи повністю не відображає дійсний стан речей.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи д-р філол. наук, професор кафедри журналістики Шульгіна Валентина Іванівна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53843
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Дипломна робота _Стешенко.pdf1.26 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.