Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53840
Назва: Особливості висвітлення гламуру в українських медіа
Автори: Соловейко, Аліна Юріївна
Ключові слова: кваліфікаційна робота
дипломна робота
масова культура
гламур
глянцеві журнали
гламуризація
Дата публікації: гру-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Соловейко А. Ю. Особливості висвітлення гламуру в українських медіа. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 110с.
Короткий огляд (реферат): Суспільство пройшло досить тривалий та непростий шлях у розвитку і покращенні культурологічної сфери життя. Водночас, значні зміни відбулися і у сфері журналістики та виникла потреба у професійному висвітленні того чи іншого естетичного напряму або культурного явища. Адже висвітлення проблематики культури має свої характерні риси та певну специфіку щодо жанрів та форм прояву. Крім того, гламур як «молоде» явище української культури відносять до найбільш актуальних практик в сучасному постіндустріальному суспільстві. Гламур, як явище сучасної культури, безпосередньо впливає на процеси естетизації повсякденного життя людини та формування естетичного ідеалу суспільства і як естетичний феномен отримав оформлення в традиціях сучасної масової культури.
Опис: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи канд. філол. наук, доцент кафедри журналістики Кравченко Євдокія Григорівна.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53840
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Диплом_Соловейко.pdf2.75 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.