Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53840
Название: Особливості висвітлення гламуру в українських медіа
Авторы: Соловейко, Аліна Юріївна
Ключевые слова: кваліфікаційна робота
дипломна робота
масова культура
гламур
глянцеві журнали
гламуризація
Дата публикации: дек-2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Соловейко А. Ю. Особливості висвітлення гламуру в українських медіа. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 110с.
Краткий осмотр (реферат): Суспільство пройшло досить тривалий та непростий шлях у розвитку і покращенні культурологічної сфери життя. Водночас, значні зміни відбулися і у сфері журналістики та виникла потреба у професійному висвітленні того чи іншого естетичного напряму або культурного явища. Адже висвітлення проблематики культури має свої характерні риси та певну специфіку щодо жанрів та форм прояву. Крім того, гламур як «молоде» явище української культури відносять до найбільш актуальних практик в сучасному постіндустріальному суспільстві. Гламур, як явище сучасної культури, безпосередньо впливає на процеси естетизації повсякденного життя людини та формування естетичного ідеалу суспільства і як естетичний феномен отримав оформлення в традиціях сучасної масової культури.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи канд. філол. наук, доцент кафедри журналістики Кравченко Євдокія Григорівна.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53840
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Диплом_Соловейко.pdf2.75 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.