Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53840
Title: Особливості висвітлення гламуру в українських медіа
Authors: Соловейко, Аліна Юріївна
Keywords: кваліфікаційна робота
дипломна робота
масова культура
гламур
глянцеві журнали
гламуризація
Issue Date: Dec-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Соловейко А. Ю. Особливості висвітлення гламуру в українських медіа. - Кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістр спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 110с.
Abstract: Суспільство пройшло досить тривалий та непростий шлях у розвитку і покращенні культурологічної сфери життя. Водночас, значні зміни відбулися і у сфері журналістики та виникла потреба у професійному висвітленні того чи іншого естетичного напряму або культурного явища. Адже висвітлення проблематики культури має свої характерні риси та певну специфіку щодо жанрів та форм прояву. Крім того, гламур як «молоде» явище української культури відносять до найбільш актуальних практик в сучасному постіндустріальному суспільстві. Гламур, як явище сучасної культури, безпосередньо впливає на процеси естетизації повсякденного життя людини та формування естетичного ідеалу суспільства і як естетичний феномен отримав оформлення в традиціях сучасної масової культури.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник кваліфікаційної роботи канд. філол. наук, доцент кафедри журналістики Кравченко Євдокія Григорівна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53840
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Диплом_Соловейко.pdf2.75 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.