Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53602
Title: Модернізація вантажного терміналу міжнародного аеропорту в умовах діджиталізації
Authors: Андрійчик, Андрій Вікторович
Keywords: міжнародний аеропорт
вантажний термінал
модернізація
діджиталізація
цифрова модернізація
цифрова платформа
дипломна робота
Issue Date: 29-Dec-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Андрійчик А.В. Модернізація вантажного терміналу міжнародного аеропорту в умовах діджиталізації. - Кваліфікаційна робота здобувача вищої освіти кафедри логістики. - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 123 с.
Abstract: В умовах ринкової економіки застосування сучасних логістичних методів вимагає не тільки вдосконалення інформаційних технологій, а й істотних змін в стратегії управління цими технологіями. Такий підхід повинен бути спрямований на підвищення конкурентоспроможності і поліпшення економічних результатів діяльності й аеропорту. Це передбачає формування принципово нових поглядів на роль інноваційної стратегії та логістичних інструментів міжгалузевої взаємодії підприємств. Створення авіатранспортного логістичного центру дає можливість аеропорту стати провідним в будь-якій країні або регіоні. При створенні такого логістичного центру можна забезпечити високий рівень обслуговування авіакомпаній, вантажних клієнтів і пасажирів. подібний проєкт передбачає створення авіатранспортного вузла, що забезпечує взаємодію з іншими видами транспортної інфраструктури. Головними позитивними сторонами проекту будуть оптимізація товарного потоку, зручність і скорочення витрат споживача, розвиток відносин між учасниками різних ринків, а також додаткових послуг для пасажирів і вантажовідправників. За умови зростання числа компаній, що надають різні послуги в аеропортових комплексі, перспективним стає будівництво в безпосередній близькості від аеропорту окремого складського терміналу або модернізації існуючої інфраструктури. Великі міжнародні аеропорти можна розглядати як справжні міста через складність їх організації, а також розмірів. Іноді цей факт робить негативний вплив на пасажирів та вантажних клієнтів, які стикаються з очікуваннями, затримками, незручним контролем тощо. У зв'язку з цим стає актуальною проблема дослідження діяльності аеропорту як логістичного та розподільного вузла, такий підхід дозволить оцінити конкурентоспроможність аеропорту на міжнародному ринку. Одним з аспектів конкурентоспроможності буде своєчасна синхронізація потоку руху вантажів і складних процесів аеропорту для задоволення потреб клієнтів шляхом впровадження інноваційних методів.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ" . Керівник проекту: професор, д. е. н. Гриценко Сергій Іванович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53602
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри логістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФТМЛ_2021_073_Андрийчик.pdfДипломна робота2.14 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.