Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53258
Название: Система управління рухом никання літака з пілотом в замкнутому контурі
Авторы: Панченко, Богдан Петрович
Ключевые слова: рискання
крен
MATLAB
передавальна функція
коефіцієнт підсилення
закон управління
керуючий вплив
датчик кутової швидкості
частотні характеристики
дипломна робота
Дата публикации: июн-2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Краткий осмотр (реферат): Динаміка польоту літака або аеромеханіка вивчає траєкторії руху літака, а також питання стійкості і керованості його руху. Дослідження траєкторних задач проводиться в припущенні, що літак це матеріальна точка, яка здійснює рух під дією сил, прикладених до всього літака. При дослідження стійкості і керованості літак розглядається як матеріальне тіло, що рухається під дією моментів цих сил. Бічний рух літака - це поступальний рух його центру мас в напрямку, перпендикулярному його площині симетрії ХОУ, а також обертальний рух щодо центру мас навколо осей ОХ і ОУ. Нехай вихідним незбуреним рухом літака є прямолінійний усталений горизонтальний політ, а всі сили і моменти, що діють на літак в польоті взаємно врівноважені при відсутності керуючих впливів і зовнішніх збурень. Якщо до літака докласти керуючий вплив або зовнішнє збурення, що викликають його обертання навколо осей ОХ або ОУ, або зміщення уздовж осі OZ, то бічний рух літака стане вимушеним, а після зняття керуючого впливу або зовнішнього обурення- власним. З огляду на те що бічний рух супроводжується обертанням щодо двох осей, воно в деякому сенсі складніше, ніж поздовжнє. У загальному випадку при досить великих збуреннях бічний рух викликає істотну зміну параметрів поздовжнього руху, тобто збурений рух літака приймає просторовий характер. Для того щоб розглядати бічний рух ізольовано від поздовжнього, збурення повинні бути малі, тоді бічний і поздовжній рух незалежні один від одного.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: доцент, к. п. н., Денисенко Світлана Миколаївна.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/53258
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри аерокосмічних систем управління

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ФАЕТ_151_2021_Панченко_Богдан_Петрович.pdfдипломна робота2.4 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.