Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52905
Title: Створення комплексу програм для автоматизації інженерних розрахунків, які виконуються під час проектування ремонту, реконструкції та реставрації існуючих жилих та громадських будівель (КП Сапрем)
Authors: Агєєва Галина Миколаївна
Агеева Галина Николаевна
Agieieva Galyna
Башман С. А.
Немчинова Л. М.
Залесова М. Д.
Keywords: технічний стан будівлі
технічна експертиза
типові проєкти
серія 1-480
автоматизація процесів проєктування
база типових проєктів
Issue Date: 1996
Publisher: Державний науково-дослідний та проектно-вишукуваний інститутт НДІ Проектреконструкція
Citation: Створення комплексу програм для автоматизації інженерних розрахунків, які виконуються під час проектування ремонту, реконструкції та реставрації існуючих жилих та громадських будівель (КП САПРЕМ): звіт про НДР (проміжн.)/ Держ. наук.-дослід. та проектно-вишукув. ін-т "НДІпроектреконструкція". - Дог.№2200/751. - К., 1996.
Abstract: Основна мета розробки – автоматизація робіт з оцінки технічного стану житлових будинків, підготовки та випуску технічного висновку про стан конструкцій та систем інженерного обладнання. Призначення КП - автоматизація процесів, пов’язаних з підготовкою та проектуванням капітального ремонту та реконструкції житлових будинків. Під час розроблення структури Технічного висновку та програм використано наукові розробки 1994-1995 рр. та матеріали двох НДР (ініціативних): - «Разработка макета и эталона технического заключения о состоянии конструктивных элементов и инженерного оборудования жилого здания» (1995, руководитель – Г.Н.Агеева, № госрегистрации 0195U016293); - «Исследование технического состояния крупнопанельных пятиэтажных жилых зданий, анализ и систематизация данных технической экспертизы» (1996, руководитель – Г.Н.Агеева, № госрегистрации – 0196U006909). Уніфікована форма звітного документу технічної експертизи будинків – Технічного висновку – дозволила автоматизувати процес його формування та випуску за допомогою програм «ETALON» та «PRIZ». Для програми «PRIZ» створено базу типових проектів (1-480-15ВК, 1-480-15КМУ, 1-480-15К та ін.), розпочати роботи з їх прив’язування до реальних об’єктів. Основними користувачами повинні стати проектно-вишукувальні, науково- дослідні інститути та експлуатаційні організації галузі.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52905
Appears in Collections:Звіти про науково-дослідні роботи (НДР), виконані за участю викладачів кафедри комп'ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2200-751-Ан.pdfзвіт анотований138.32 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.