Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52904
Title: Розробка корпоративного модемного зв’язку з віддаленими ПЕОМ для рішення задач САПР
Authors: Агєєва Галина Миколаївна
Агеева Галина Николаевна
Agieieva Galyna
Кобеняк С. М.
Башман С. А.
Keywords: єдиний інформаційний простір
корпоративна мережа
модемний зв'язок
система інформаційних сховищ
Issue Date: 1997
Publisher: Держ. наук.-дослід. та проектно-вишукув. ін-т "НДІпроектреконструкція"
Citation: Розробка корпоративного модемного зв’язку з віддаленими ПЕОМ для рішення задач САПР (технічне завдання): звіт про НДР (проміжн.)/ Держ. наук.-дослід. та проектно-вишукув. ін-т "НДІпроектреконструкція" - Дог. №2200/750/1. - №ДР0198U000640. - К., 1997.
Abstract: Основна мета розробки – створення корпоративної мережі (КМ) між віддаленими ПЕОМ за допомогою модемного зв’язку для вирішення завдань САПР. Призначення КМ: - організація та підтримка системи інформаційних сховищ програмних засобів, нормативно-довідкової, проектної та ділової інформації корпоративного використання (корпоративних інформаційних сховищ); - здійснення оперативної, організаційної та науково-методичної підтримки єдиного інформаційного простору. Основними користувачами повинні стати проектно-вишукувальні, технологічні та науково-дослідні інститути, а також експлуатаційні організації та підприємства галузі житлово-комунального господарства України. Отримані результати використано під час розроблення відповідної програмної документації.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52904
Appears in Collections:Звіти про науково-дослідні роботи (НДР), виконані за участю викладачів кафедри комп'ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
А-2200-750-1-Ан.pdfзвіт анотований134.71 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.