Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52655
Назва: Навчально-методичний комплекс навчальної дисципліни «Ділова українська мова» 291
Інші назви: Educational and methodical complex of the discipline "Business Ukrainian language" 291
Автори: Васильченко, В'ячеслав Миколайович
Vasylchenko, Viacheslav Mykolayovych
Ключові слова: ділова українська мова
business ukrainian language
національна мова
national language
літературна мова
literary language
культура мови
language culture
логіка мовлення
logic of speech
мовленнєвий етикет
speech etiquette
Дата публікації: 29-вер-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Короткий огляд (реферат): Місце навчальної дисципліни у системі професійної підготовки фахівця визначається тим, що вона є теоретичною та практичною основою сукупності знань та вмінь, що формують профіль фахівця у галузі міжнародних відносин. Концепція вивчення дисципліни «Ділова українська мова» у вищому навчальному закладі України зорієнтована не лише на практичне використання української мови як державної, формування у студентів необхідних у всіх видах мовленнєвої діяльності умінь і навичок, а й на осмислення шляхів широкого утвердження мови у діловій, науковій та професійній діяльності.
The place of the discipline in the system of professional training is determined by the fact that it is the theoretical and practical basis of the set of knowledge and skills that form the profile of a specialist in international relations. "Business Ukrainian language" in higher educational institution of Ukraine is focused not only on the practical use of Ukrainian as the state language, the formation of students' necessary in all types of speech skills, and and to comprehend the ways of broad language affirmation in business, scientific and professional activities.
Опис: Робоча програма (РП) навчальної дисципліни «Ділова українська мова» для спеціальності 291-"Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" розроблена на основі «Методичних рекомендацій до розроблення та оформлення робочої програми навчальної дисципліни денної та заочної форм навчання», затверджених наказом ректора від 29.04. 2021 № 249/од. та відповідних нормативних документів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52655
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні комплекси кафедри журналістики, реклами та зв'язків з громадськістю

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
РП ДУМ Між. від..pdfРобоча навчальна програма29.33 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.