Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52655
Название: Навчально-методичний комплекс навчальної дисципліни «Ділова українська мова» 291
Другие названия: Educational and methodical complex of the discipline "Business Ukrainian language" 291
Авторы: Васильченко, В'ячеслав Миколайович
Vasylchenko, Viacheslav Mykolayovych
Ключевые слова: ділова українська мова
business ukrainian language
національна мова
national language
літературна мова
literary language
культура мови
language culture
логіка мовлення
logic of speech
мовленнєвий етикет
speech etiquette
Дата публикации: 29-сен-2021
Издательство: Національний авіаційний університет
Краткий осмотр (реферат): Місце навчальної дисципліни у системі професійної підготовки фахівця визначається тим, що вона є теоретичною та практичною основою сукупності знань та вмінь, що формують профіль фахівця у галузі міжнародних відносин. Концепція вивчення дисципліни «Ділова українська мова» у вищому навчальному закладі України зорієнтована не лише на практичне використання української мови як державної, формування у студентів необхідних у всіх видах мовленнєвої діяльності умінь і навичок, а й на осмислення шляхів широкого утвердження мови у діловій, науковій та професійній діяльності.
The place of the discipline in the system of professional training is determined by the fact that it is the theoretical and practical basis of the set of knowledge and skills that form the profile of a specialist in international relations. "Business Ukrainian language" in higher educational institution of Ukraine is focused not only on the practical use of Ukrainian as the state language, the formation of students' necessary in all types of speech skills, and and to comprehend the ways of broad language affirmation in business, scientific and professional activities.
Описание: Робоча програма (РП) навчальної дисципліни «Ділова українська мова» для спеціальності 291-"Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" розроблена на основі «Методичних рекомендацій до розроблення та оформлення робочої програми навчальної дисципліни денної та заочної форм навчання», затверджених наказом ректора від 29.04. 2021 № 249/од. та відповідних нормативних документів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52655
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні комплекси кафедри журналістики, реклами та зв'язків з громадськістю

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
РП ДУМ Між. від..pdfРобоча навчальна програма29.33 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.