Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52570
Назва: Особливості архітектурно-планувальної організації доступного житла у малих населених пунктах
Інші назви: Features of the architectural and planning organization for affordable housing in small settlements
Особенности архитектурно-планировочной организации доступного жилья в малых населенных пунктах
Автори: Спасіченко, Катерина Володимирівна
Буравченко, Сергій Григорович
Сивак, Іванна Вікторівна
Spasichenko, Kateryna
Buravchenko, Sergiy
Ключові слова: житло
доступне житло
житлове будівництво
молодіжне житло
прибудинкові території
об’єднані територіальні громади
housing
affordable housing
youth housing
adjacent territories
small settlements
united territorial communities
Дата публікації: лис-2020
Бібліографічний опис: Буравченко С. Г. Особливості архітектурно-планувальної організації доступного житла у малих населених пунктах./ С.Г. Буравченко, К.В. Спасіченко, І.В. Сивак // Зб. наук. праць "Теорія та практика дизайну. Дизайн архітектурного середовища". Київ: НАУ, 2020. - Вип. 20. С.27-35.
Короткий огляд (реферат): В даній статті досліджено потребу населення в доступному житлі у малих населених пунктах. З’ясовано, що ця проблема стає актуальною на цей час і на найближчі роки. Виявлено, що великий відсоток кваліфікованих робочих проживає в малих населених пунктах та має потребу в доступному житлі, та робочих місцях, що слугує причиною міграції молоді у великі міста. Виявлено, що для сталого розвитку малих населених пунктів необхідно проаналізувати і врахувати, потреби і побажання населення до житла в малих населених пунктах, та розробити максимально комфортне та доступне житло. Метою статті є виявлення особливостей архітектурно-планувальної організації доступного житла в малих населених пунктах. Проаналізовано міжнародний та національний досвід, виявлено відмінності в архітектурно-планувальній організації доступного житла, обґрунтовано потребу в такому житлі. У статті розглядаються особливості архітектурно-планувальної організації доступного житла в малих населених пунктах, та варіанти здешевлення будівництва. Проаналізовано концепцію сталого розвитку у малих населених пунктів та залучення кваліфікованих кадрів, які матимуть змогу придбати доступне житло. Виявлено та проаналізовано особливості доступного житла в малих населених пунктах, які безпосередньо впливають на проектування такого житла, та максимальне задоволення потреб майбутніх мешканців.
This article examines the population's need for affordable housing in small settlements. It is clear that this problem remains relevant at this time and in the coming years. It was found that a large percentage of skilled workers live in small settlements and unfortunately need affordable housing and jobs, which is the reason for the migration of young people to large cities. It founding that for the sustainable development of small settlements it is necessary to analyze and take into account the needs and desires of the population for affordable housing in small settlements. This trend housing is to develop the most comfortable affordable housing.
В данной статье исследованы потребность населения в доступном жилье в малых населенных пунктах. Выяснено, что эта проблема остается актуальной в настоящее время и на ближайшие годы. Выявлено, что большой процент квалифицированных рабочих ресурсов проживает в малых населенных пунктах и нуждаются в доступном жилье, и рабочих местах, что служит причиной миграции молодежи в крупные города. Выявлено, что для устойчивого развития малых населенных пунктов необходимо проанализировать и учесть потребности и пожелания населения к доступному жилью и разработать максимально комфортное доступное жилье.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52570
ISSN: 2415-8151
DOI: 10.18372/2415-8151.20.15047
Розташовується у зібраннях:Наукові праці співробітників НАУ (проводиться премодерація, колекція НТБ НАУ)
Публікації у наукових виданнях викладачів кафедри основ архітектури, дизайну та містобудування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
15047-39195-1-PB.pdf744.9 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.