Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52298
Название: Досвід актуалізації військово-технічної спадщини в пам'яткоохоронній та музейній діяльності
Авторы: Карпов, Віктор Васильович
Ключевые слова: військово-історична спадщина
музеєфікація
музейна справа
Збройні сили України
Національний військово-історичний музей України
філії музею
Дата публикации: 2014
Издательство: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв
Библиографическое описание: Карпов В.В. Досвід актуалізації військово-технічної спадщини в пам'яткоохоронній та музейній діяльності // Музейна справа та освіта в Україні: матеріали науково-практичної конференції в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтва 13 – 14 листопада 2014 року. – К. : НАКККіМ. – 2014. – C.65-69.
Краткий осмотр (реферат): В історичному контексті військова діяльність на теренах України вирізняється постійною активністю. Це свого роду досі діючий вулкан, який періодично викидає спалах різноманітних інтересів, досягнення яких можливе у результаті військових дій. Київська фортеця, фортеця у Судаку та Керчі, Дубенський форт, Севастопольська фортеця, фортеця Межибож, Хотинська та Аккерман відображають досягнення воєнної науки та її бачення на способи ведення війни у різні історичні періоди. У ХХ столітті – це Перша та Друга світові війни, Громадянська війна або в українській термінології Визвольні змагання, боротьба Української Повстанської Армії, а також період Холодної війни. Кожен з цих періодів залишив на українській землі свій слід, який відображений у різноманітних пам’ятках військової діяльності.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52298
Располагается в коллекциях:Статті кафедри комп'ютерних технологій дизайну і графіки

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Військово-технічна спадщина.pdf198.65 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.