Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52096
Title: Становлення та розвиток концепції національно-персональної автономії в історії міжнародно-правової думки
Authors: Ляшенко, Людмила Андріївна
Keywords: дипломна робота
міжнародне право
персональна автономія
національна автономія
біженці
доктрина
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Ляшенко Л.А. Становлення та розвиток концепції національно-персональної автономії в історії міжнародно-правової думки. - Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності "Міжнародне право". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 71 с.
Abstract: Актуальність обраної теми дослідження полягає в тому, що сучасний стан нашого суспільства характеризується тим, що національні питання завжди були каталізатором з одного боку революційних та конфліктних ситуацій, а з іншого – показником рівня соціально-політичного та демократичного розвитку держав. Завжди були регіони, зі змішаним національним складом. З урахуванням того, що мільйони біженців, переміщених осіб та робітників-мігрантів, було розкидано по всьому світу наприкінці ХХ століття, національне питання стає все більш нагальним. Наявність у державі значної кількості національних меншин висуває проблему забезпечення їхніх специфічних прав та свобод, особливої уваги потребує забезпечення саме колективних прав.Метою роботи є комплексне дослідження концепції «національно-персональної автономії» та особливостей її застосування через призму практики окремих держав у міжвоєнний період а також узагальнення досвіду діяльності Ліги Націй у сфері захисту меншин, визначення його позитивних та негативних аспектів, які можуть бути враховані при формуванні сучасної системи захисту прав національних меншин.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту:к. і. н., доцент Широкова-Мурараш О.Г.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52096
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ 293 Ляшенко Л.А..pdf419.07 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.