Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52016
Title: Організація складського господарства виробничого підприємства
Authors: Свистун, Артем Ігорович
Keywords: складська логістика
вантажообіг
логістичні операції
логістичні залишки
етапи логістичного процесу
склад
розміщення продукції
ефективність логістичного процесу на складі продукції
дипломна робота
Issue Date: 19-Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Свистун А.І. Організація складського господарства виробничого підприємства. - Кваліфікаційна робота здобувача вищої освіти кафедри логістики. - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 65 с.
Abstract: Сьогодні підприємства, особливо використовують інноваційні технології, не адаптовані до вітчизняної економіки і знаходяться не в кращому стані. В таких умовах необхідно шукати шляхи і засоби підвищення їх стійкості. Один з таких методів – активізація логістичної діяльності підприємств, основною базою якої є потенціал логістики. Серед важливих складових логістичного потенціалу – управління логістикою, що має приховані резерви в розвитку підприємств. Вивчення логістичного потенціалу за допомогою теоретичних і методологічних положень, пов'язаних з його оцінкою, дає основу для розробки стратегії розвитку підприємства. Складська логістика займає особливе місце в логістичних системах торгових і промислових підприємств, що прагнуть раціонально організувати свою діяльність. Характер організації складського комплексу повинен гарантувати досягнення планових показників швидкості і якості операцій, забезпечувати збереження товарів, тобто в цілому підтримувати рівень логістичних послуг, відповідний логістичної стратегії підприємства. підприємство. При цьому основне завдання компанії – знайти баланс між вартістю організації і змісту складу і рівнем логістичного сервісу. Рішення проблеми знаходження такого рівноваги вимагає від підприємств, які не спеціалізуються на наданні логістичних послуг, значних часових і матеріальних витрат. Однак, на наш погляд, обґрунтування рішення про вибір стратегії розвитку складської системи підприємства не завжди враховує всі фактори. На практиці в Україні для аналізу функціонування систем складської логістики в більшості випадків використовуються методи, які активно впроваджувалися в розвинених країнах в 70-80-ті роки ХХ століття.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ" . Керівник проекту: професор, к. е. н. Кулик Володимир Антонович
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/52016
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри логістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФТМЛ_2021_073_Свистун.pdfПояснювальна записка951.83 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.