Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51945
Title: Крутослів'я у засобах масової інформації
Authors: Поповський, Анатолій Михайлович
Keywords: крутослів'я
засоби масової інформації
українська мова
українська культура
методи асиміляції
українське населення
Issue Date: Apr-2021
Publisher: Талком, Київ
Citation: Поповський А.М. Крутослів'я у засобах масової інформації /А.М. Поповський// Національна ідентичність в мові і культурі: збірник наукових праць / за заг. ред. О.Г. Шостак. - К.: Талком, 2021. – с.289-295
Abstract: Питання розвитку української мови та культури було і є на сьогодні відкритим і вельми заполітизованим. Долаючи шалений спротив заповзятих як зайшлих, так і своїх прихильників «русского мира» за ці тривалі роки державотворення, Верховна Рада України врешті-решт 2019 року спромоглася таки проголосувати за давноочікуваний українцями новий закон про мову. Але схвалити його – це одна річ, а створити для нього реальні умови впровадження в життя – інша. Справу добру зроблено й пущено на самоплив: забули керманичі про те, що реалізація його вимагає не тільки проголошення, а й вельми ретельного контролю за виконанням і конкретного юридичного захисту. Демократична українська людність, незважаючи на численні офіційні й неофіційні та репресивні дії щодо заборони рідної мови царською Росією і СРСР, понад три з половиною століття веде боротьбу за право повноцінного розвитку української мови та культури.
Description: Література 1.Шевченко Тарас. Кобзар / Тарас Григорович Шевченко. – К.: Держвидав художньої літератури, 1956. – 591 с.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51945
ISBN: 978-617-8016-02-9
Appears in Collections:Національна ідентичність в мові і культурі. ХІV Міжнародна конференція

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Popovskiy.pdf210.37 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.