Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51892
Title: Програмне забезпечення підприємства «Світанок».
Authors: Гуденко, Євген Іванович
Keywords: дипломна робота
АСУ
С++
класи
динамічне створення
управління готелем
порівняльний аналіз
SQLite
Issue Date: 27-Jun-2021
Publisher: Національний авіаційнй унівкрситет
Citation: Гуденко Є. І. Програмне забезпечення підприємства «Світанок». Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності “Комп’ютерні науки”, “Інформаційні управляючі системи та технології”. Національний авіаційний університет.- Київ, 2021. – 56 с.
Abstract: Оптимізація робочого процесу компаній є актуальною на сьогоднішній день. Кожна організація прагне підвищити продуктивність роботи за рахунок впровадження новітніх технологій. З розвитком туризму в нашій країні готельний сервіс став однією з найголовніших галузей у сфері обслуговування. На даний момент у готельному бізнесі багато конкуренції, що підштовхує впроваджувати найсучасніші та найкомфортніші технології в систему керування готелем. Системи керування готелем є дуже складними, адже складаються з багатьох взаємопов`язаних служб та підсистем. Метою даної роботи є проведення аналізу та створення оптимальної системи управління готелем. Об’єктом дослідження даної роботи є оптимізація робочого процесу готельного комплексу «Світанок», оскільки кількість персоналу досить велика, і наразі є актуальним створення системи, яка зменшить витрати і підвищить рівень обслуговування клієнтів. Для досягнення поставленої мети необхідно провести аналітичний огляд поставленої задачі, порівняльний аналіз існуючих систем, дослідити існуючі технології та інструменти для створення системи, розробити базу даних, функціональні компоненти та інтерфейс. Практичне значення: впровадження розробленої системи управління в робочий процес організації забезпечить виконання наступних функцій: - надання централізованого місця для зберігання інформації про номери; - зберігання інформації про клієнтів в базі; - надання можливості бронювання номерів; - оптимізація днів та часу заселення; - оптимізація часу проведення прибирань в номерах. 8 Розроблена система управління оптимізує робочий процес співробітників готельного комплексу «Світанок» та підвищить ефективність їх роботи, адже вони будуть витрачати меншу кількість часу на пошук необхідної інформації.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: доцент, кандидидат технічних наук, Моденов Юрій Борисович.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51892
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФККПІ_2021_122_Гуденко_Є_І.pdfДипломна робота бакалавра1.58 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.