Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51882
Title: Система автоматизації бізнес-процесу промислового підприємства на базі BPMN.
Authors: Ніс, Дуніян Дургакрішнан Володимирович
Keywords: дипломна робота
інформаційна система
BPMN
бізнес-процес
автоматизація
реінжиніринг
ERP
CASE-засоби
Issue Date: 27-Jun-2021
Publisher: Національний авіаційнй унівкрситет
Citation: Ніс Д. Д. В. Система автоматизації бізнес-процесу промислового підприємства на базі BPMN. Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності “Комп’ютерні науки”, “Інформаційні управляючі системи та технології”. Національний авіаційний університет.- Київ, 2021. – 79 с.
Abstract: Кожна компанія, яка прагне мати конкурентоспроможні ринкові позиції і працювати максимально ефективно, намагається знайти оптимальну модель роботи для свого бізнесу, що сприяє вдосконаленню організації виробництва, оперативного і довгострокового планування, прогнозування та аналізу діяльності підприємств. У сучасних жорстких ринкових умовах рішенням даних завдань нерідко стає автоматизація бізнес-процесів. У даній роботі я хочу показати, наскільки бізнес-процеси є важливою частиною розвитку промислового підприємства. За допомогою системи автоматизації і нотації бізнес-процесів я спробую показати, як можна досягти більшої ефективності, не змінюючи бізнес-процес.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: доцент, кандидидат технічних наук, Куклінський М.В.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51882
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФККПІ_2021_122_Ніс_Д.Д_В.pdfДипломна робота бакалавра1.64 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.